Norra Promenaden, 602 20 Norrköping, Sweden
14 599 kr / month
Property type
apartment
Rooms
4
Size
99 m²
Price
14 599 kr
Rental period
Unlimited
Available from
01-07-2026
Price per m²
147 kr
Norra Promenaden, 602 20 Norrköping, Sweden
Loading map