Textilgatan 7, 802 51 Gävle, Sweden
12 291 kr / month
Ett Trygghetsboende i Hyresrättsform. För att flytta hit måste man fyllt 65 år. Nu finns det en ledig Lägenhet på HSBs seniorboende på Södra Centralgatan 21/Muréngatan i Gävle. Följ din intresseanmälan När du har anmält ditt intresse på denna lägenhet och sista anmälningsdag varit kommer de skickats ut ett
Ett Trygghetsboende i Hyresrättsform. För att flytta hit måste man fyllt 65 år. Nu finns det en ledig Lägenhet på HSBs seniorboende på Södra Centralgatan 21/Muréngatan i Gävle.
Följ din intresseanmälan När du har anmält ditt intresse på denna lägenhet och sista anmälningsdag varit kommer de skickats ut ett
Property type
apartment
Rooms
1
Size
67 m²
Price
12 291 kr
Rental period
Unlimited
Available from
01-07-2026
Price per m²
183 kr
The listing is located at Textilgatan 7, 802 51 Gävle, Sweden
Loading map