Slåttervägen, 461 61 Trollhättan, Sweden
10 745 kr / month
Våra lägenheter förmedlas utan kö via vår egen ansökningsprocess. Först till kvarn gäller för sökande som uppfyller våra riktlinjer. Ansökan är kostnadsfri och du får alltid återkoppling från oss. Våra uthyrare nås på: ansok. | Telefon: Välkommen att upptäcka denna charmiga trea på Lantmannavägen 71 i Trollhättan Välkommen till denna lägenhet på våning 2 med 90 kvm. Bostaden renoverades 2016 och erbjuder genomgående ekparkett samt stilrena materialval i både kök och badrum. Här bor du med en trevlig balkong som ger utrymme för avkoppling eller sociala stunder. Lägenheten har en ...
Våra lägenheter förmedlas utan kö via vår egen ansökningsprocess. Först till kvarn gäller för sökande som uppfyller våra riktlinjer. Ansökan är kostnadsfri och du får alltid återkoppling från oss. Våra uthyrare nås på: ansok. | Telefon: Välkommen att upptäcka denna charmiga trea på Lantmannavägen 71 i Trollhättan Välkommen till denna lägenhet på våning 2 med 90 kvm.
Bostaden renoverades 2016 och erbjuder genomgående ekparkett samt stilrena materialval i både kök och badrum. Här bor du med en trevlig balkong som ger utrymme för avkoppling eller sociala stunder. Lägenheten har en ...
Property type
apartment
Rooms
3
Size
90 m²
Price
10 745 kr
Rental period
Unlimited
Available from
01-06-2026
Balcony
Yes
Price per m²
119 kr
The listing is located at Slåttervägen, 461 61 Trollhättan, Sweden
Loading map