Listed today
Backegårdsskolan, Universumsgatan 39, 415 20 Gothenburg, Sweden
8 640 kr / month
Välkommen hem till denna ljusa och stilrena lägenhet om 56 välplanerade kvadratmeter, som renoverades år 2020! Här erbjuds ett stilrent och modernt boende där varje detalj är noggrant utvald för att skapa en trivsam och funktionell vardag. Lägenheten har genomgått en renovering där samtliga väggar och tak målats i ljusa färger. En säkerhetsdörr är installerad för att ge dig en extra trygg känsla i vardagen. I hallen möts du av ett snyggt och praktiskt klinkergolv som både tål slitage och ger ett välkomnande intryck. I resten av hemmet ligger ...
Välkommen hem till denna ljusa och stilrena lägenhet om 56 välplanerade kvadratmeter, som renoverades år 2020! Här erbjuds ett stilrent och modernt boende där varje detalj är noggrant utvald för att skapa en trivsam och funktionell vardag. Lägenheten har genomgått en renovering där samtliga väggar och tak målats i ljusa färger.
En säkerhetsdörr är installerad för att ge dig en extra trygg känsla i vardagen. I hallen möts du av ett snyggt och praktiskt klinkergolv som både tål slitage och ger ett välkomnande intryck. I resten av hemmet ligger ...
Property type
apartment
Rooms
2
Size
56 m²
Price
8 640 kr
Rental period
Unlimited
Available from
01-07-2026
Price per m²
154 kr
The listing is located at Backegårdsskolan, Universumsgatan 39, 415 20 Gothenburg, Sweden
Loading map