Listed 5 days ago

2 rooms apartment of 62m² in Kävlinge

Sunnanväg 13, 244 38 Kävlinge, Sweden

6 732 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 01-09-2026

apartment for rent in Kävlinge

En trevlig och välplanerad 2a med klädkammare och inglasad balkong. I samband med tillträdet kommer väggarna i hall, sovrum och vardagsrum att målas. Även köksluckorna målas, men dock inte väggarna. Fria p-platser på området och möjlighet att hyra garage. Kika gärna på bilder och planritning som finns i annonsen. Välkommen att anmäla dig till visning! (Om du blir erbjuden en visningstid och får förhinder så avböj visningen på Boplats Syds hemsida så andra får möjlighet att komma istället)

Property type

apartment

Rooms

2

Size

62 m²

Price

6 732 kr

Rental period

Unlimited

Available from

01-09-2026

Balcony

Yes

Garage

Yes

Price per m²

109 kr

Map

The listing is located at Sunnanväg 13, 244 38 Kävlinge, Sweden

Loading map