Listed yesterday
Björn Barkmans väg, 148 31 Ösmo, Sweden
11 513 kr / month
Lägenheten är ljus och hemtrevlig med vitmålade väggar och golv av ek-parkett. I hallen finns ett praktiskt klinkergolv i grått samt säkerhetsdörr. Köket har vita luckor med stålhandtag, Kyl/frys, diskmaskin, spishäll med varmluftsugn, fläkt och mikron är inbyggd. Badrummet är helkaklat med golvvärme som går i tonerna vitt och grått. Här hittar ni bekvämligheter som tvättmaskin och torktumlare, duschdörrar i glas, kommod och spegel med belysning. Helrenoverad år 2017. Välkommen HEM Möjligheter till tidigare inflytt finns. ...
Lägenheten är ljus och hemtrevlig med vitmålade väggar och golv av ek-parkett. I hallen finns ett praktiskt klinkergolv i grått samt säkerhetsdörr. Köket har vita luckor med stålhandtag, Kyl/frys, diskmaskin, spishäll med varmluftsugn, fläkt och mikron är inbyggd. Badrummet är helkaklat med golvvärme som går i tonerna vitt och grått.
Här hittar ni bekvämligheter som tvättmaskin och torktumlare, duschdörrar i glas, kommod och spegel med belysning. Helrenoverad år 2017. Välkommen HEM Möjligheter till tidigare inflytt finns. ...
Property type
apartment
Rooms
3
Size
79 m²
Price
11 513 kr
Rental period
Unlimited
Available from
29-04-2026
Price per m²
146 kr
The listing is located at Björn Barkmans väg, 148 31 Ösmo, Sweden
Loading map