1 room apartment of 41m² in Skövde kommun

Barkvägen, 549 64 Skövde kommun, Sweden

6 082 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 01-06-2026

apartment for rent in Barkvägen 30C, Skövde, 54964

Varmt välkommen med din ansökan till denna fina lägenhet på Barkvägen i Skövde. Lägenheten är en ljus och härlig bostad på 1 ROK med målade väggar i vitt och golv i ekparkett. Köket har vita luckor med stilrena stålhandtag och är utrustat med bekvämligheter som: - Kyl/frys -Diskmaskin -Inbyggnadsugn -Induktionshäll -Fläkt -Mikro Badrummet är helkaklat med tvättpelare, praktiska duschväggar i glas, golvvärme, handdukstork, kommod med eluttag, spegel med LED-belysning. I hallen finns ett praktiskt klinkergolv i grått. Bostaden är även utrustad med en säkerhetsdörr. Bilderna i annonsen är exempelbilder. Avvikelse i planlösning kan därav förekomma. Standarden är densamma. Varmt välkommen med din intresseanmälan! ...

Property type

apartment

Rooms

1

Size

41 m²

Price

6 082 kr

Rental period

Unlimited

Available from

01-06-2026

Price per m²

148 kr

Map

The listing is located at Barkvägen, 549 64 Skövde kommun, Sweden

Loading map