3 rooms apartment of 76m² in Skövde kommun

Barkvägen 20, 549 64 Skövde kommun, Sweden

10 038 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 01-06-2026

apartment for rent in Barkvägen 24A, Skövde, 54964

EN LÄGENHET SOM SÄLLAN BLIR LEDIG! Missa inte möjligheten, välkommen att anmäla ert intresse redan idag. Nu har ni chansen att hyra vårt mest efterfrågade läge, en lägenhet på markplan! Här har ni ett boende som kombinerar stil, komfort och tillgänglighet på bästa sätt. Denna lägenhet har noggrant utvalda material och moderna lösningar som skapar en ljus, fräsch och inbjudande känsla redan vid första steget innanför dörren. Planlösningen är smart och funktionell där ingen kvadratmeter går åt spillo. Köket är utrustat med: - Rymlig kyl och frys - Inbyggnadsugn - Diskmaskin - Häll - Fläktkåpa Alla vitvaror i rostfritt stål. Badrummet är ...

Property type

apartment

Rooms

3

Size

76 m²

Price

10 038 kr

Rental period

Unlimited

Available from

01-06-2026

Price per m²

132 kr

Map

The listing is located at Barkvägen 20, 549 64 Skövde kommun, Sweden

Loading map