2 rooms apartment of 60m² in Virserum

Virserums kyrka, Kyrkogatan, 577 72 Virserum, Sweden

3 950 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 26-01-2026

apartment for rent at Virserum

Nu blir en fin lägenhet i centrala Virserum ledig från den 1 februari, med möjlighet till tidigare tillträde 🏠 Lägenheten genomgick en omfattande renovering under 2020 och håller ett mycket fint och modernt skick. Lägenheten ligger i markplan och har en mysig uteplats. I hyran ingår vatten och varmvatten. Uppvärmning sker via oljefyllda elradiatorer och hushållsel bekostas av hyresgästen. Till lägenheten finns en trevlig uteplats samt möjlighet att hyra carport. Vi erbjuder dessutom ungdomsrabatt på 10 % för hyresgäster under 25 år. Uthyrningspolicy: Vi söker skötsamma hyresgäster som visar omtanke om både bostaden och sina grannar. En individuell prövning görs i varje enskilt fall och du behöver uppfylla vissa grundläggande krav för att kunna hyra bostad hos oss.

Property type

apartment

Rooms

2

Size

60 m²

Price

3 950 kr

Rental period

Unlimited

Available from

26-01-2026

Price per m²

66 kr

Map

The listing is located at Virserums kyrka, Kyrkogatan, 577 72 Virserum, Sweden

Loading map