1 room apartment of 34m² in Västerås

Liegatan 25, 724 66 Västerås, Sweden

5 447 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 29-04-2026

apartment for rent at Västerås

KAMPANJ Just nu ger vi dig 1000 kr i rabatt på månadshyran i 2 år år när du tecknar ett avtal på den här lägenheten. Erbjudandet gäller för nya kunder hos Willhem. Marknadsförd hyra är rabatterad hyra. OM LÄGENHETEN Välkomma till denna trevliga 1rok om 34 kvm. Lägenheten består av ett stort allrum, en rymlig hall med förvaring, Kök med hällspis, varmluftsugn och kombinerad kyl och frys och ett ljust helkaklat badrum med dusch och handdukstork. Lägenheten är försedd med säkerhetsdörr. HYRAN Internet via Telia, du som kund har eget abonnemang. Tv utbud lagom ingår i hyran. Värme och vatten ingår i hyran, hushållsel tillkommer. PARKERING Lediga platser annonseras på Willhems egna hemsida. OBS! Avvikelser kan förekomma på planritningen.

Property type

apartment

Rooms

1

Size

34 m²

Price

5 447 kr

Rental period

Unlimited

Available from

29-04-2026

Parking

Yes

Price per m²

160 kr

Map

The listing is located at Liegatan 25, 724 66 Västerås, Sweden

Loading map