Sandstuguvägen 20, 147 63 Tumba, Sweden
11 867 kr / month
Bostaden har genomgående vitmålade väggar och parkettgolv. Köket har vita luckor, ljust kakel och laminatbänkskiva. Badrummet är helkaklat och är utrustat med handdukstork, tvättmaskin och torktumlare. Lägenheten har ett separat lägenhetsförråd i fastigheten. Kostnad för hushållsel och bredband tillkommer. Basutbud TV ingår i hyran. Fastigheten och miljön runt om är rökfri. Hyresgäster och besökare får inte röka i lägenheten, nära entréer eller på balkongen/uteplatsen. Det finns parkeringsplatser utomhus och i garage. Vi har kö på samtliga platser. Avvikelser kan förekomma i planritningen.
Bostaden har genomgående vitmålade väggar och parkettgolv. Köket har vita luckor, ljust kakel och laminatbänkskiva. Badrummet är helkaklat och är utrustat med handdukstork, tvättmaskin och torktumlare. Lägenheten har ett separat lägenhetsförråd i fastigheten. Kostnad för hushållsel och bredband tillkommer.
Basutbud TV ingår i hyran. Fastigheten och miljön runt om är rökfri. Hyresgäster och besökare får inte röka i lägenheten, nära entréer eller på balkongen/uteplatsen. Det finns parkeringsplatser utomhus och i garage. Vi har kö på samtliga platser. Avvikelser kan förekomma i planritningen.
Property type
apartment
Rooms
2
Size
53 m²
Price
11 867 kr
Rental period
Unlimited
Available from
19-02-2026
Balcony
Yes
Garage
Yes
Parking
Yes
Price per m²
224 kr
The listing is located at Sandstuguvägen 20, 147 63 Tumba, Sweden
Loading map