Listed yesterday
Västra Bergsgatan, 573 37 Tranås, Sweden
7 314 kr / month
Välkomna till Ekmarksberg! Här bor du med närhet till skolor, matbutiker, idrottsanläggningar samt centrum och Tranås Storgata med allt den har att erbjuda. Som boende i Ekmarksberg har man även natur och grönområden som nära granne. Är du på jakt efter något nytt och modernt? Då är våra nyrenoverade lägenheter något för dig! Lägenheten erbjuder alla bekvämligheter som önskas i form av ett kök som är utrustat med induktionshäll, inbyggnadsugn, inbyggnadsmicro och diskmaskin samt ett helkaklat badrum med golvvärme, tvättmaskin och torktumlare. Öppen och social planlösning mellan kök och vardagsrum. Lägenheten är belägen på andra våningen i fastighet med hiss, samt är utrustad med säkerhetsdörr som medför både säkerhet och mindre ljudnivå. Fransk balkong finns. Parkering och garage finns i området och hyrs separat. Aktuell status på tillgänglighet kollas vid intresse. Öppen fiber via Zitius (Telia) Varmt välkommen med er ansökan! För frågor kontakta vår uthyrare på [email protected] / 010-178 58 52
Välkomna till Ekmarksberg! Här bor du med närhet till skolor, matbutiker, idrottsanläggningar samt centrum och Tranås Storgata med allt den har att erbjuda. Som boende i Ekmarksberg har man även natur och grönområden som nära granne. Är du på jakt efter något nytt och modernt? Då är våra nyrenoverade lägenheter något för dig! Lägenheten erbjuder alla bekvämligheter som önskas i form av ett kök som är utrustat med induktionshäll, inbyggnadsugn, inbyggnadsmicro och diskmaskin samt ett helkaklat badrum med golvvärme, tvättmaskin och torktumlare.
Öppen och social planlösning mellan kök och vardagsrum. Lägenheten är belägen på andra våningen i fastighet med hiss, samt är utrustad med säkerhetsdörr som medför både säkerhet och mindre ljudnivå. Fransk balkong finns. Parkering och garage finns i området och hyrs separat. Aktuell status på tillgänglighet kollas vid intresse. Öppen fiber via Zitius (Telia) Varmt välkommen med er ansökan! För frågor kontakta vår uthyrare på [email protected] / 010-178 58 52
Property type
apartment
Rooms
2
Size
52 m²
Price
7 314 kr
Rental period
Unlimited
Available from
13-05-2026
Price per m²
141 kr
The listing is located at Västra Bergsgatan, 573 37 Tranås, Sweden
Loading map