Listed 2 days ago
Södra Kungsvägen, 522 31 Tidaholm, Sweden
3 416 kr / month
Nu erbjuds en 1roks lägenhet om 21kvm i Tidaholm! Tvättstuga på samma våningsplan. Kort promenad från Matbutiker och centrum. Vindsvåning med snetak, parkering finns.
Nu erbjuds en 1roks lägenhet om 21kvm i Tidaholm! Tvättstuga på samma våningsplan. Kort promenad från Matbutiker och centrum.
Vindsvåning med snetak, parkering finns.
Property type
apartment
Rooms
1
Size
21 m²
Price
3 416 kr
Rental period
Unlimited
Available from
11-05-2026
Parking
Yes
Price per m²
163 kr
The listing is located at Södra Kungsvägen, 522 31 Tidaholm, Sweden
Loading map