Malmgatan, 532 31 Skara, Sweden
9 754 kr / month
Trevlig lägenhet, 3 rok med bra läge nära centrum. Lägenheten har delvis nylagda golv. Väggarna i lägenheten är vitmålade och ger en luftig och ljus känsla. Köket har ljusa skåpsluckor, plats för matgrupp och här finns nyare vitvaror, hällspis och diskmaskin. Vardagsrummet är stort och rymligt med ett vackert parkettgolv. Bilderna är exempelbilder och avvikelser kan förekomma. Välkommen med din intresseanmälan!
Trevlig lägenhet, 3 rok med bra läge nära centrum. Lägenheten har delvis nylagda golv. Väggarna i lägenheten är vitmålade och ger en luftig och ljus känsla. Köket har ljusa skåpsluckor, plats för matgrupp och här finns nyare vitvaror, hällspis och diskmaskin.
Vardagsrummet är stort och rymligt med ett vackert parkettgolv. Bilderna är exempelbilder och avvikelser kan förekomma. Välkommen med din intresseanmälan!
Property type
apartment
Rooms
3
Size
83 m²
Price
9 754 kr
Rental period
Unlimited
Available from
16-04-2026
Price per m²
118 kr
Malmgatan, 532 31 Skara, Sweden
Loading map