Listed yesterday
Stenbocksgatan 18-20, 272 31 Simrishamn, Sweden
7 205 kr / month
Stenbocksgatan 20 – Grön gård Nu finns möjlighet att hyra en 1 rum och kök om 49 kvm på Stenbocksgatan 20. Lägenheten är belägen centralt med trevlig innergård. Lägenheten har en praktisk planlösning med kök och matplats i anslutning till vardagsrum/sovalkov samt balkong. Köket är utrustat med diskmaskin. Badrummet renoverades i november 2024. 49 kvm 1 rum och kök Hyra: 7 205 kr/mån (varmhyra) Balkong Diskmaskin Renoverat badrum (2024) Inflytt efter överenskommelse
Stenbocksgatan 20 – Grön gård Nu finns möjlighet att hyra en 1 rum och kök om 49 kvm på Stenbocksgatan 20. Lägenheten är belägen centralt med trevlig innergård. Lägenheten har en praktisk planlösning med kök och matplats i anslutning till vardagsrum/sovalkov samt balkong.
Köket är utrustat med diskmaskin. Badrummet renoverades i november 2024. 49 kvm 1 rum och kök Hyra: 7 205 kr/mån (varmhyra) Balkong Diskmaskin Renoverat badrum (2024) Inflytt efter överenskommelse
Property type
apartment
Rooms
1
Size
49 m²
Price
7 205 kr
Rental period
Unlimited
Available from
12-05-2026
Balcony
Yes
Rural
Yes
Price per m²
147 kr
The listing is located at Stenbocksgatan 18-20, 272 31 Simrishamn, Sweden
Loading map