Listed yesterday
Jägergatan, 811 36 Sandviken, Sweden
9 389 kr / month
Ljus och härlig lägenhet i uppvuxet villaområde centralt i Sandviken. Huset har endast tre lägenheter och denna täcker hela övre våningen med ljusinsläpp från tre håll. Öppen spis och balkong. Stor trevlig tvättstuga i källaren. Stort förråd på vinden. Huset har fiber från Sandnet. Stor gård med gått om utrymmen för uteaktiviteter som grillning och lek. Staket mot vägen och mycket barnvänligt. Lite som att bo i villa men utan besvären. Parkering med motorvärmare ingår inkl elen till motorvärmaren. Klart för inflyttning från 1,a juli, kontakta oss för visning.
Ljus och härlig lägenhet i uppvuxet villaområde centralt i Sandviken. Huset har endast tre lägenheter och denna täcker hela övre våningen med ljusinsläpp från tre håll. Öppen spis och balkong. Stor trevlig tvättstuga i källaren. Stort förråd på vinden. Huset har fiber från Sandnet. Stor gård med gått om utrymmen för uteaktiviteter som grillning och lek.
Staket mot vägen och mycket barnvänligt. Lite som att bo i villa men utan besvären. Parkering med motorvärmare ingår inkl elen till motorvärmaren. Klart för inflyttning från 1,a juli, kontakta oss för visning.
Property type
apartment
Rooms
3
Size
88 m²
Price
9 389 kr
Rental period
Unlimited
Available from
19-05-2026
Balcony
Yes
Rural
Yes
Parking
Yes
Price per m²
107 kr
The listing is located at Jägergatan, 811 36 Sandviken, Sweden
Loading map