Strömgatan, Porjus, Sweden
7 716 kr / month
Välkommen till denna ljusa och rymliga trea med närhet till skogen. I huset finns två våningar varav denna som ligger på första våningen. Ett förråd tillhör lägenheten och finns på källarplan. Gemensam tvättstuga finns i samma fastighet. Motorvärmarplatser finns i anslutning till husen och går att hyra via ett separat avtal.
Välkommen till denna ljusa och rymliga trea med närhet till skogen. I huset finns två våningar varav denna som ligger på första våningen. Ett förråd tillhör lägenheten och finns på källarplan.
Gemensam tvättstuga finns i samma fastighet. Motorvärmarplatser finns i anslutning till husen och går att hyra via ett separat avtal.
Property type
apartment
Rooms
3
Size
91 m²
Price
7 716 kr
Rental period
Unlimited
Available from
15-04-2026
Price per m²
85 kr
The listing is located at Strömgatan, Porjus, Sweden
Loading map