Listed yesterday
Diagonalvägen, 611 57 Nyköping, Sweden
10 714 kr / month
Lägenhet en trappa upp som under 2025 totalrenoverades. Nya tapeter/målning och byte av golv i alla rum. Nytt helkaklat badrum med dusch, handdukstork och badrumskommod. Fördraget för tvättmaskin i duschrummet. Nya köksluckor och bänkskivor i köket med fördragning för diskmaskin. Nya persienner och säkerhetsdörr har monterats. Efter renovering kan avvikelser mot planritningen förekomma. Hyra enligt 2026 års hyressättning.
Lägenhet en trappa upp som under 2025 totalrenoverades. Nya tapeter/målning och byte av golv i alla rum. Nytt helkaklat badrum med dusch, handdukstork och badrumskommod. Fördraget för tvättmaskin i duschrummet. Nya köksluckor och bänkskivor i köket med fördragning för diskmaskin.
Nya persienner och säkerhetsdörr har monterats. Efter renovering kan avvikelser mot planritningen förekomma. Hyra enligt 2026 års hyressättning.
Property type
apartment
Rooms
3
Size
84 m²
Price
10 714 kr
Rental period
Unlimited
Available from
12-05-2026
Price per m²
128 kr
The listing is located at Diagonalvägen, 611 57 Nyköping, Sweden
Loading map