Listed today
Rosa Pantern, Gamla Övägen, 603 45 Norrköping, Sweden
12 149 kr / month
Charmig 3:a i form av takvåning med stor balkong. Öppen planlösning, kök med golvdiskmaskin, separat kyl/sval och frys, förberett för installation av tvättmaskin och torktumlare. Hall med klinkerplattor. Centralt belägen lägenhet med närhet till kollektivtrafik och grönområde. Fastigheten har hiss.
Charmig 3:a i form av takvåning med stor balkong. Öppen planlösning, kök med golvdiskmaskin, separat kyl/sval och frys, förberett för installation av tvättmaskin och torktumlare.
Hall med klinkerplattor. Centralt belägen lägenhet med närhet till kollektivtrafik och grönområde. Fastigheten har hiss.
Property type
apartment
Rooms
3
Size
98 m²
Price
12 149 kr
Rental period
Unlimited
Available from
13-05-2026
Elevator
Yes
Balcony
Yes
Price per m²
124 kr
The listing is located at Rosa Pantern, Gamla Övägen, 603 45 Norrköping, Sweden
Loading map