Listed yesterday
Bråddgatan, 602 20 Norrköping, Sweden
5 957 kr / month
Mysig etta med kök och stor balkong mot Folkparken. Central belägen ett stenkast från Universitet, resecentrum och grönområden. I hyran ingår vatten, värme och fiber. Möjlighet finns även att hyra parkering på inhägnad gård. Välkomna med er ansökan!
Mysig etta med kök och stor balkong mot Folkparken. Central belägen ett stenkast från Universitet, resecentrum och grönområden.
I hyran ingår vatten, värme och fiber. Möjlighet finns även att hyra parkering på inhägnad gård. Välkomna med er ansökan!
Property type
apartment
Rooms
1
Size
35 m²
Price
5 957 kr
Rental period
Unlimited
Available from
19-05-2026
Balcony
Yes
Rural
Yes
Parking
Yes
Price per m²
170 kr
The listing is located at Bråddgatan, 602 20 Norrköping, Sweden
Loading map