Listed yesterday

3 rooms apartment of 70m² in Mariestad

Sandbäcksvägen, 542 88 Mariestad, Sweden

10 295 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 12-05-2026

apartment for rent at Mariestad

Fin lägenhet med parkettgolv i hela lägenheten samt vitmålade väggar. Vardagsrum med utgång till balkong. Hall med klinkers på golvet vid dörr. Köket har vita släta skåpsluckor, diskmaskin samt micro. Helkaklat badrum med dusch. Toppmatad tvättmaskin samt golvvärme i badrummet. Tillgång till gemensam tvättstuga i källaren. Gemensam trädgård på baksidan huset i angränsning till skogen. Parkering finns att hyra på gården.

Property type

apartment

Rooms

3

Size

70 m²

Price

10 295 kr

Rental period

Unlimited

Available from

12-05-2026

Price per m²

147 kr

Map

The listing is located at Sandbäcksvägen, 542 88 Mariestad, Sweden

Loading map