1 room apartment of 35m² in Mariestad

Sandbäcksvägen, 542 88 Mariestad, Sweden

5 758 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 10-04-2026

apartment for rent at Mariestad

Mysig vindslägenhet med mindre kök högst upp i huset. Badrum med dusch och hall med garderober. Badkaret bortplockat, dusch finns istället i det kaklade badrummet. Parkeringsplats finns att hyra på gården.

Property type

apartment

Rooms

1

Size

35 m²

Price

5 758 kr

Rental period

Unlimited

Available from

10-04-2026

Rural

Yes

Parking

Yes

Price per m²

165 kr

Map

The listing is located at Sandbäcksvägen, 542 88 Mariestad, Sweden

Loading map