unnamed road, 541 95 Mariestads kommun, Sweden
8 788 kr / month
Nyproducerad lägenhet i naturskönt område med pendlingsavstånd till Mariestad. Lägenheten har egen altan och är tillgänglighetsanpassad. Lägenheten ligger i ett hus med bara 5 bostäder totalt i ett plan, varav 2 redan fått hyresgäster och resterande 3 är klara för inflyttning i juni. Alla lägenheter har egna entréer. Grönytorna runt huset kommer att piffas till när hela huset är färdigrenoverat. Bilder kommer snart! :D
Nyproducerad lägenhet i naturskönt område med pendlingsavstånd till Mariestad. Lägenheten har egen altan och är tillgänglighetsanpassad. Lägenheten ligger i ett hus med bara 5 bostäder totalt i ett plan, varav 2 redan fått hyresgäster och resterande 3 är klara för inflyttning i juni.
Alla lägenheter har egna entréer. Grönytorna runt huset kommer att piffas till när hela huset är färdigrenoverat. Bilder kommer snart! :D
Property type
apartment
Rooms
3
Size
78 m²
Price
8 788 kr
Rental period
Unlimited
Available from
13-04-2026
New build
Yes
Price per m²
113 kr
The listing is located at unnamed road, 541 95 Mariestads kommun, Sweden
Loading map