Sandbäcksvägen, 542 88 Mariestad, Sweden
8 128 kr / month
Mysig lägenhet med fint kök med diskmaskin och kaklat badrum med dusch. Förberett för liten toppmatad tvättmaskin som går att välja som tillval genom oss. Vardagsrum med utgång till balkong. Tillgång till gemensam tvättstuga i källaren. Delad trädgård med grannar. Parkering finns att hyra på gården.
Mysig lägenhet med fint kök med diskmaskin och kaklat badrum med dusch. Förberett för liten toppmatad tvättmaskin som går att välja som tillval genom oss.
Vardagsrum med utgång till balkong. Tillgång till gemensam tvättstuga i källaren. Delad trädgård med grannar. Parkering finns att hyra på gården.
Property type
apartment
Rooms
2
Size
53 m²
Price
8 128 kr
Rental period
Unlimited
Available from
20-04-2026
Price per m²
153 kr
The listing is located at Sandbäcksvägen, 542 88 Mariestad, Sweden
Loading map