Listed today
Capio Vårdcentral Lysekil, Södra Hamngatan, 453 33 Lysekil, Sweden
8 835 kr / month
Ljus och välplanerad tvåa med balkong, belägen på Södra Hamngatan 4B i centrala Lysekil. Lägenheten har vardagsrum, sovrum, kök och badrum samt bra ljusinsläpp. Närhet till shopping, restauranger, kommunikationer och hamnområdet.
Ljus och välplanerad tvåa med balkong, belägen på Södra Hamngatan 4B i centrala Lysekil. Lägenheten har vardagsrum, sovrum, kök och badrum samt bra ljusinsläpp.
Närhet till shopping, restauranger, kommunikationer och hamnområdet.
Property type
apartment
Rooms
2
Size
74 m²
Price
8 835 kr
Rental period
Unlimited
Available from
13-05-2026
Balcony
Yes
Price per m²
119 kr
The listing is located at Capio Vårdcentral Lysekil, Södra Hamngatan, 453 33 Lysekil, Sweden
Loading map