Listed today
Vipeholms allé 42, 224 66 Lund, Sweden
7 462 kr / month
Lägenhet på Vipeholm med första inflytt hösten 2023. Liten välplanerad 1:a med helkaklat badrum med dusch, handdukstork och kombimaskin för tvätt och tork. Kök med vita luckor, kyl/frys och diskmaskin. Vitmålade väggar och parkettgolv förutom i hallen där det ligger klinkers. Förråd i lägenheten. Lägenheten har en liten balkong mot söder. Är du student behöver du registrera en borgensman Bilderna är från liknade lägenhet med samma standard. Vi reserverar oss för ev fel i annonsen. Parkering och garage finns att hyra via Apcoa.
Lägenhet på Vipeholm med första inflytt hösten 2023. Liten välplanerad 1:a med helkaklat badrum med dusch, handdukstork och kombimaskin för tvätt och tork. Kök med vita luckor, kyl/frys och diskmaskin. Vitmålade väggar och parkettgolv förutom i hallen där det ligger klinkers.
Förråd i lägenheten. Lägenheten har en liten balkong mot söder. Är du student behöver du registrera en borgensman Bilderna är från liknade lägenhet med samma standard. Vi reserverar oss för ev fel i annonsen. Parkering och garage finns att hyra via Apcoa.
Property type
apartment
Rooms
1
Size
32 m²
Price
7 462 kr
Rental period
Unlimited
Available from
19-05-2026
Balcony
Yes
Garage
Yes
Parking
Yes
Price per m²
233 kr
The listing is located at Vipeholms allé 42, 224 66 Lund, Sweden
Loading map