Stiglötsgatan 44, 586 47 Linköping, Sweden
6 924 kr / month
Välkommen in i en hemtrevlig tvårummare på Stiglötsgatan 44! Badrummet har badkar. Bostaden har en härlig balkong för de varmare månaderna. Hyran inkluderar värme, vatten samt basutbud Tv.
Välkommen in i en hemtrevlig tvårummare på Stiglötsgatan 44! Badrummet har badkar. Bostaden har en härlig balkong för de varmare månaderna.
Hyran inkluderar värme, vatten samt basutbud Tv.
Property type
apartment
Rooms
2
Size
69 m²
Price
6 924 kr
Rental period
Unlimited
Available from
02-03-2026
Balcony
Yes
Price per m²
100 kr
Stiglötsgatan 44, 586 47 Linköping, Sweden
Loading map