2 rooms apartment of 68m² in Linköping

Sörgårdsgatan 74, 586 47 Linköping, Sweden

10 440 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 26-03-2026

apartment for rent at Linköping

Välkommen till en rymlig tvårummare på Sörgårdsgatan 74! Här erbjudss en modern lägenhet utrustad med bekvämligheter som diskmaskin, tvättmaskin och torktumlare. Lägenheten ligger på markplan och har en trevlig uteplats. Hyran inkluderar värme, vatten samt basutbud tv. El, internet och försäkring tillkommer och tecknad av hyresgästen själv.

Property type

apartment

Rooms

2

Size

68 m²

Price

10 440 kr

Rental period

Unlimited

Available from

26-03-2026

Rural

Yes

Price per m²

154 kr

Map

The listing is located at Sörgårdsgatan 74, 586 47 Linköping, Sweden

Loading map