3 rooms apartment of 103m² in Malmö

Tegnérgatan 23B, 216 12 Malmö, Sweden

14 844 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 30-04-2026

apartment for rent at Limhamn

En stor och mycket trevlig trerumslägenhet mitt på centrala Limhamn. Lägenheten har en boyta på 103kvm med två bra sovrum, rymligt kök och ett trevligt vardagsrum som ansluter till en trevlig balkong.

Property type

apartment

Rooms

3

Size

103 m²

Price

14 844 kr

Rental period

Unlimited

Available from

30-04-2026

Balcony

Yes

Price per m²

144 kr

Map

The listing is located at Tegnérgatan 23B, 216 12 Malmö, Sweden

Loading map