Bredgatan 5A, 261 34 Landskrona, Sweden
9 908 kr / month
4-rums-lägenhet med balkong i lugnt och välordnat hyreshus. Ett badrum och en gästtoalett. Innergård med stor, gemensam terrass i söderläge och stor trädgård. Trädgårdsmöblemang, sandlåda och grillplats. Möjlighet till odling. Garageplats finns i huset och går att hyra i mån av plats. Flertalet gatuparkeringar finns i området. Gemensam, fräsch tvättstuga i källaren. Rymligt förråd i källaren ingår i hyran. Fiber från Landskrona Energi finns i lägenheten. Närhet till: 4 min gång till Fabriken Landskrona, Nordic Wellness 2 min gång till busshållplats "Landskrona Bredgatan" som tar dig till Landskrona station 8 min gång till Willys, Apoteket, Jula 2 min gång till närmsta livs
4-rums-lägenhet med balkong i lugnt och välordnat hyreshus. Ett badrum och en gästtoalett. Innergård med stor, gemensam terrass i söderläge och stor trädgård. Trädgårdsmöblemang, sandlåda och grillplats. Möjlighet till odling. Garageplats finns i huset och går att hyra i mån av plats. Flertalet gatuparkeringar finns i området. Gemensam, fräsch tvättstuga i källaren.
Rymligt förråd i källaren ingår i hyran. Fiber från Landskrona Energi finns i lägenheten. Närhet till: 4 min gång till Fabriken Landskrona, Nordic Wellness 2 min gång till busshållplats "Landskrona Bredgatan" som tar dig till Landskrona station 8 min gång till Willys, Apoteket, Jula 2 min gång till närmsta livs
Property type
apartment
Rooms
4
Size
92 m²
Price
9 908 kr
Rental period
Unlimited
Available from
16-02-2026
Price per m²
108 kr
The listing is located at Bredgatan 5A, 261 34 Landskrona, Sweden
Loading map