2 rooms apartment of 59m² in Kvänum

Sveagatan, 535 30 Kvänum, Sweden

7 861 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 13-11-2025

apartment for rent at Kvänum

En Ljus och fin 2:a med öppen planlösning mellan kök och vardagsrum . Finns både tvättmaskin och torktumlare i lägenheten. Fiber finns i huset. Grundpaket tv ingår Ligger bekvämt på bottenvåning. Lägenheten ligger centralt i Kvänum, nära till matbutik, busstation och skola.

Property type

apartment

Rooms

2

Size

59 m²

Price

7 861 kr

Rental period

Unlimited

Available from

13-11-2025

Price per m²

133 kr

Map

The listing is located at Sveagatan, 535 30 Kvänum, Sweden

Loading map