Listed today
Art Break, Södra Torggatan 5, 434 30 Kungsbacka, Sweden
17 500 kr / month
Lägenheten ligger i centrala Kungsbacka i ett nybyggt hus från 2020 50 m från Kungsbacka torg. Köket är Lidhults kök och vitvarorna Miele. Golven är i vitpigmenterad ekparkett från Kährs och hallen i Gotlandsmarmor. Badrummet är ett designbadrum med exklusiv inredning. Det finns även en gästtoa. Lägenheten har en öppen planlösning och är väldigt ljus. Skicket är nyskick. Balkong med sol hela dagen. Vinkyl ingår. Parkering finns på låst gård. Rökning ej tillåten inom fastighetens område. Gäller även e-cigaretter. Husdjur ej heller tillåtna. Förråd finns. Hyran är 17 500 kr inkl. parkering.
Lägenheten ligger i centrala Kungsbacka i ett nybyggt hus från 2020 50 m från Kungsbacka torg. Köket är Lidhults kök och vitvarorna Miele. Golven är i vitpigmenterad ekparkett från Kährs och hallen i Gotlandsmarmor. Badrummet är ett designbadrum med exklusiv inredning. Det finns även en gästtoa. Lägenheten har en öppen planlösning och är väldigt ljus.
Skicket är nyskick. Balkong med sol hela dagen. Vinkyl ingår. Parkering finns på låst gård. Rökning ej tillåten inom fastighetens område. Gäller även e-cigaretter. Husdjur ej heller tillåtna. Förråd finns. Hyran är 17 500 kr inkl. parkering.
Property type
apartment
Rooms
4
Size
80 m²
Price
17 500 kr
Rental period
Unlimited
Available from
13-05-2026
Price per m²
219 kr
The listing is located at Art Break, Södra Torggatan 5, 434 30 Kungsbacka, Sweden
Loading map