Listed 3 days ago
Gersnäsgatan 17, 641 46 Katrineholm, Sweden
8 967 kr / month
Nykundsrabatt 1000 kr/mån i 2 år. Ledig omgående. 3,5 rok med vardagsrum och matrum i ett och 2 sovrum på Gersnäsgatan 1A. Gavellägenhet med fönster åt 3 vädersträck. 2 toaletter. Öppen spis. Förberett för tvättmaskin om man väljer att ta bort badkaret. Fastigheten ligger ett stenkast från stadskärnan med centralstationen som ger dig tillgång till bra tågförbindelser med endast 1 timme till huvudstaden, mataffärer, restauranger och andra kommunikationer. Samtidigt nära till naturen och gröna omgivningar. Portkod till porten som är låst dygnet runt. Välkommen med din ansökan här, maila oss på [email protected] eller kontakta vår kundservice på 010-178 97 00.
Nykundsrabatt 1000 kr/mån i 2 år. Ledig omgående. 3,5 rok med vardagsrum och matrum i ett och 2 sovrum på Gersnäsgatan 1A. Gavellägenhet med fönster åt 3 vädersträck. 2 toaletter. Öppen spis. Förberett för tvättmaskin om man väljer att ta bort badkaret. Fastigheten ligger ett stenkast från stadskärnan med centralstationen som ger dig tillgång till bra tågförbindelser med endast 1 timme till huvudstaden, mataffärer, restauranger och andra kommunikationer.
Samtidigt nära till naturen och gröna omgivningar. Portkod till porten som är låst dygnet runt. Välkommen med din ansökan här, maila oss på [email protected] eller kontakta vår kundservice på 010-178 97 00.
Property type
apartment
Rooms
4
Size
89 m²
Price
8 967 kr
Rental period
Unlimited
Available from
07-05-2026
Price per m²
101 kr
The listing is located at Gersnäsgatan 17, 641 46 Katrineholm, Sweden
Loading map