Tegnérvägen 34, 641 32 Katrineholm, Sweden
6 850 kr / month
På lummig lugn gata på bästa läget i katrineholm 5 minuters promenad till centrum och tågstationen ligger denna fräscha lägenhet ed stort sovrum, kök med sittplats för många och ljust rymligt vardagsrum. Ett lugnt fint trevligt hus med fin grön gård på baksidan med uteplats för hyresgästerna. Parkering går att hyra på gården.
På lummig lugn gata på bästa läget i katrineholm 5 minuters promenad till centrum och tågstationen ligger denna fräscha lägenhet ed stort sovrum, kök med sittplats för många och ljust rymligt vardagsrum.
Ett lugnt fint trevligt hus med fin grön gård på baksidan med uteplats för hyresgästerna. Parkering går att hyra på gården.
Property type
apartment
Rooms
2
Size
56 m²
Price
6 850 kr
Rental period
Unlimited
Available from
25-08-2025
Rural
Yes
Parking
Yes
Price per m²
122 kr
The listing is located at Tegnérvägen 34, 641 32 Katrineholm, Sweden
Loading map