Palermo Pizzeria, Södra Stenbocksgatan 91, 252 47 Helsingborg, Sweden
13 500 kr / month
En ljus och trevlig lägenhet med hög takhöjd och med balkong ,samt med tillgång till en uppväxt trädgård. Finns också ett litet växthus som får användas om man sköter om växthuset. Fastigheten är rökfri.Mindre hundar är tillåtna i lägenheten. 3 månaders Deposit gäller för att få hyra. Inflyttning 1/5 2026 tills 30/7 2026 Kan även få möblerad.
En ljus och trevlig lägenhet med hög takhöjd och med balkong ,samt med tillgång till en uppväxt trädgård. Finns också ett litet växthus som får användas om man sköter om växthuset.
Fastigheten är rökfri.Mindre hundar är tillåtna i lägenheten. 3 månaders Deposit gäller för att få hyra. Inflyttning 1/5 2026 tills 30/7 2026 Kan även få möblerad.
Property type
apartment
Rooms
3
Size
97 m²
Price
13 500 kr
Rental period
Unlimited
Available from
20-04-2026
Price per m²
139 kr
The listing is located at Palermo Pizzeria, Södra Stenbocksgatan 91, 252 47 Helsingborg, Sweden
Loading map