1 room apartment of 38m² in Helsingborg

Grepgatan 30, 254 48 Helsingborg, Sweden

7 396 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 23-04-2026

apartment for rent at Helsingborg

OBS! Digital visning – smidigt och enkelt. Lägenheten hyrs ut via 3D-visning som du hittar i annonsen på HomeQ. Utforska bostaden i lugn och ro när det passar dig, ingen fysisk visning! OM LÄGENHETEN Välkomna till en ljus och välplanerad enrummare i Mariastaden med stor balkong! Lägenheten har ett genomgående parkettgolv och vita väggar. Köket har ljusa luckor med matchande vitvaror och diskmaskin. Badrummet är rymligt och helkaklat i vitt och grått, här finns det även en kombimaskin. Lägenheten har också en stor balkong och bra förvaring. Allt du kan behöva för ett bekvämt boende. PARKERING För att göra en intresseanmälan eller teckna avtal på en ledig parkeringsplats behöver du ha ett konto på Mina sidor. Du hittar alla våra lediga parkeringsplatser på vår hemsida https://www.willhem.se/sok-parkering/. Vill du få tips via mejl på lediga parkeringsplatser där du bor kan du lägga upp en bevakning. ÖVRIGT Hyran avser 2026 års hyresnivå. Uppvärmning ingår i hyran. Individuell mätning av vatten och el tillkommer. Bredband tecknas med Tele2. Välkomna med er ansökan! ************ All information om lägenheten finns i annonsen. Vi har tyvärr inte möjlighet att besvara ytterligare frågor innan du som sökande eventuellt får ett erbjudande. Ansökningar tas endast emot via HomeQ – inte via telefon, e-post eller besök. Det går därför inte att påverka processen genom att kontakta oss direkt.

Property type

apartment

Rooms

1

Size

38 m²

Price

7 396 kr

Rental period

Unlimited

Available from

23-04-2026

Balcony

Yes

Parking

Yes

Price per m²

195 kr

Map

The listing is located at Grepgatan 30, 254 48 Helsingborg, Sweden

Loading map