Listed today
Mäster Ernsts gata 6A, 254 35 Helsingborg, Sweden
9 801 kr / month
Rymlig totalrenoverad 2:a på 55m2 med stort allrum med utgång till balkongen som ligger i söderläge. Ekparkett i hela lägenheten, nytt modernt kök med diskmaskin, varmluftsugn, induktionshäll, mikro, ledbelysning med fjärr och stor kyl/frys. Fräscht badrum med dusch, handdukstork och badrumsskåp med ledbelysning samt kombitvättmaskin. Stort sovrum med inbyggd garderob (walk in closet). nya fönster och säkerhetsdörr. Stor ljus gemensam tvättstuga med digitalt boknings system och porttelefon med taggsystem. Cyckelgarage och källarförråd. Parkeringsplats finns att hyra. Fastigheten ligger på Kopparmöllegatan med promenadavstånd till stadskärna & livsmedelsbutik etc. Runt hörnet finns förnämliga busskommunikationer. Vi värnar om våra hyresgäster och vårt mål är att få hyresgäster som trivs och som bor hos oss länge Varmt välkommen med en seriös informativ förfrågan / intresseanmälan: (Uppge följande uppgifter) - Namn och ålder - Kontaktuppgifter (mobil & epost) - Skriv en personlig presentation - Sysselsättning/studier/arbete - Inkomst/Ekonomi - Vem/vilka som ska bo i lägenheten
Rymlig totalrenoverad 2:a på 55m2 med stort allrum med utgång till balkongen som ligger i söderläge. Ekparkett i hela lägenheten, nytt modernt kök med diskmaskin, varmluftsugn, induktionshäll, mikro, ledbelysning med fjärr och stor kyl/frys. Fräscht badrum med dusch, handdukstork och badrumsskåp med ledbelysning samt kombitvättmaskin. Stort sovrum med inbyggd garderob (walk in closet). nya fönster och säkerhetsdörr. Stor ljus gemensam tvättstuga med digitalt boknings system och porttelefon med taggsystem. Cyckelgarage och källarförråd. Parkeringsplats finns att hyra.
Fastigheten ligger på Kopparmöllegatan med promenadavstånd till stadskärna & livsmedelsbutik etc. Runt hörnet finns förnämliga busskommunikationer. Vi värnar om våra hyresgäster och vårt mål är att få hyresgäster som trivs och som bor hos oss länge Varmt välkommen med en seriös informativ förfrågan / intresseanmälan: (Uppge följande uppgifter) - Namn och ålder - Kontaktuppgifter (mobil & epost) - Skriv en personlig presentation - Sysselsättning/studier/arbete - Inkomst/Ekonomi - Vem/vilka som ska bo i lägenheten
Property type
apartment
Rooms
2
Size
55 m²
Price
9 801 kr
Rental period
Unlimited
Available from
12-05-2026
Balcony
Yes
Garage
Yes
Parking
Yes
Price per m²
178 kr
The listing is located at Mäster Ernsts gata 6A, 254 35 Helsingborg, Sweden
Loading map