Listed today
Planteringsvägen 26, 252 29 Helsingborg, Sweden
9 207 kr / month
OBS! Lägenheten kommer att renoveras och hyrs ut via planritning. OM LÄGENHETEN Nu har du chansen att hyra denna fina 1ROK om 30kvm med balkong. Badrummet renoverades så sent som förra året och resterande delar renoveras just nu. Badrummet är utrustat med dusch och det är även förberett för installation av egen tvättpelare. Köket kommer att vara modernt med diskmaskin som ingår. Tillhörande förråd finns i källaren. PARKERING För att göra en intresseanmälan eller teckna avtal på en ledig parkeringsplats behöver du ha ett konto på Mina sidor. Du hittar alla våra lediga parkeringsplatser på vår hemsida willhem.se ÖVRIGT Värme och vatten ingår i hyran. El, hemförsäkring och bredband betalar man för separat. Välkommen att göra en intresseanmälan!
OBS! Lägenheten kommer att renoveras och hyrs ut via planritning. OM LÄGENHETEN Nu har du chansen att hyra denna fina 1ROK om 30kvm med balkong. Badrummet renoverades så sent som förra året och resterande delar renoveras just nu. Badrummet är utrustat med dusch och det är även förberett för installation av egen tvättpelare. Köket kommer att vara modernt med diskmaskin som ingår.
Tillhörande förråd finns i källaren. PARKERING För att göra en intresseanmälan eller teckna avtal på en ledig parkeringsplats behöver du ha ett konto på Mina sidor. Du hittar alla våra lediga parkeringsplatser på vår hemsida willhem.se ÖVRIGT Värme och vatten ingår i hyran. El, hemförsäkring och bredband betalar man för separat. Välkommen att göra en intresseanmälan!
Property type
apartment
Rooms
1
Size
30 m²
Price
9 207 kr
Rental period
Unlimited
Available from
12-05-2026
Balcony
Yes
Parking
Yes
Price per m²
307 kr
The listing is located at Planteringsvägen 26, 252 29 Helsingborg, Sweden
Loading map