Listed 4 days ago
Grönängsslingan, 281 47 Hässleholm, Sweden
6 399 kr / month
Nu hittar ni denna trevliga 3 Rok ledig. Ca 1 km från resecentrum och 200 meter ifrån skola. Nära golfbanor och skogsområde med motionsslingor. Hyran är 2026 års hyresnivå. Välkommna att lämna er intresse.
Nu hittar ni denna trevliga 3 Rok ledig. Ca 1 km från resecentrum och 200 meter ifrån skola. Nära golfbanor och skogsområde med motionsslingor.
Hyran är 2026 års hyresnivå. Välkommna att lämna er intresse.
Property type
apartment
Rooms
3
Size
72 m²
Price
6 399 kr
Rental period
Unlimited
Available from
13-05-2026
Price per m²
89 kr
The listing is located at Grönängsslingan, 281 47 Hässleholm, Sweden
Loading map