Listed today
Väderlekstorget 3, 418 32 Gothenburg, Sweden
10 935 kr / month
OBS! Lägenheten hyrs ut genom digital visning. 3D-visningen hittar ni i annonsen på HomeQ. OM LÄGENHETEN Välplanerad 4:a i Biskop! Totalrenoverad år 2023 - genomgående ekparkett, modernt kök med diskmaskin och förberett för tvättmaskin i helkaklat badrum. HYRAN I lägenheten finns fibernät indragen och hyresgästen kan själv teckna abonnemang avseende internet/telefoni samt el. Hyran inkluderar värme och vatten. OBS! Planlösningen är endast ett exempel, avvikelser kan förekomma. Välkommen att söka! PARKERING För att göra en intresseanmälan eller teckna avtal på en ledig parkeringsplats behöver du ha ett konto på Mina sidor. Du hittar alla våra lediga parkeringsplatser på vår hemsida willhem.se-
OBS! Lägenheten hyrs ut genom digital visning. 3D-visningen hittar ni i annonsen på HomeQ. OM LÄGENHETEN Välplanerad 4:a i Biskop! Totalrenoverad år 2023 - genomgående ekparkett, modernt kök med diskmaskin och förberett för tvättmaskin i helkaklat badrum. HYRAN I lägenheten finns fibernät indragen och hyresgästen kan själv teckna abonnemang avseende internet/telefoni samt el.
Hyran inkluderar värme och vatten. OBS! Planlösningen är endast ett exempel, avvikelser kan förekomma. Välkommen att söka! PARKERING För att göra en intresseanmälan eller teckna avtal på en ledig parkeringsplats behöver du ha ett konto på Mina sidor. Du hittar alla våra lediga parkeringsplatser på vår hemsida willhem.se-
Property type
apartment
Rooms
4
Size
78 m²
Price
10 935 kr
Rental period
Unlimited
Available from
12-05-2026
Parking
Yes
Price per m²
140 kr
The listing is located at Väderlekstorget 3, 418 32 Gothenburg, Sweden
Loading map