Listed 4 days ago
Fleminggatan 35B, 802 55 Gävle, Sweden
6 158 kr / month
Lägenhet på 2 rum och kök med lugnt men ändå relativt centralt läge på Södertull i Gävle. Lägenheten har balkong i västerläge. Tvättstuga och förråd i källaren.
Lägenhet på 2 rum och kök med lugnt men ändå relativt centralt läge på Södertull i Gävle.
Lägenheten har balkong i västerläge. Tvättstuga och förråd i källaren.
Property type
apartment
Rooms
2
Size
52 m²
Price
6 158 kr
Rental period
Unlimited
Available from
08-05-2026
Balcony
Yes
Price per m²
118 kr
The listing is located at Fleminggatan 35B, 802 55 Gävle, Sweden
Loading map