Folkströmsvägen, Grytgöl, Sweden
6 259 kr / month
Fin radhuslägenhet i lugnt barnvänligt område. Tvättmaskin och torktumlare och diskmaskin finns. Fiber finns indraget i fastigheten, abonnemang bekostas av hyresgäst. Kallhyra. Garage i länga ingår i hyran.
Fin radhuslägenhet i lugnt barnvänligt område. Tvättmaskin och torktumlare och diskmaskin finns. Fiber finns indraget i fastigheten, abonnemang bekostas av hyresgäst.
Kallhyra. Garage i länga ingår i hyran.
Property type
apartment
Rooms
3
Size
73 m²
Price
6 259 kr
Rental period
Unlimited
Available from
21-04-2026
Garage
Yes
Price per m²
86 kr
The listing is located at Folkströmsvägen, Grytgöl, Sweden
Loading map