Ringvägen, 311 47 Falkenberg, Sweden
7 950 kr / month
Vi är glada att kunna erbjuda nyrenoverade lägenheter med modern öppen planlösning i Kv Måsen, Falkenberg. Dessa bostäder har hög standard och moderna bekvämligheter som passar perfekt för både unga och äldre. Tveka inte att kontakta oss för mer information eller för att boka en visning. För mer info kontakta [email protected]
Vi är glada att kunna erbjuda nyrenoverade lägenheter med modern öppen planlösning i Kv Måsen, Falkenberg. Dessa bostäder har hög standard och moderna bekvämligheter som passar perfekt för både unga och äldre.
Tveka inte att kontakta oss för mer information eller för att boka en visning. För mer info kontakta [email protected]
Property type
apartment
Rooms
2
Size
42 m²
Price
7 950 kr
Rental period
Unlimited
Available from
28-12-2025
Price per m²
189 kr
The listing is located at Ringvägen, 311 47 Falkenberg, Sweden
Loading map