1 room apartment of 39m² in Eskilstuna

Nyforsgatan, 632 26 Eskilstuna, Sweden

5 522 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 23-03-2026

apartment for rent at Eskilstuna

Nyforsgatan 32C, lgh 1004. Mycket fin nyrenoverad etta med fransk balkong. Bra pendlarläge till Stockholm, endast 300 meter till Eskilstuna Centralstation. Värme, vatten och bas-tv ingår i hyran. Hyresgäst tecknar eget bredband via Tele2. Nära till affärer, Ica Nyfors 250 m. Erbjuder 1 månad hyresfritt! Varmt välkommen att kontakta oss för att boka tid för visning.

Property type

apartment

Rooms

1

Size

39 m²

Price

5 522 kr

Rental period

Unlimited

Available from

23-03-2026

Balcony

Yes

Price per m²

142 kr

Map

The listing is located at Nyforsgatan, 632 26 Eskilstuna, Sweden

Loading map