2 rooms apartment of 58m² in Eskilstuna

Vadmansgatan, 632 22 Eskilstuna, Sweden

8 349 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 30-10-2025

apartment for rent at Eskilstuna

Välkommen till Hökgatan 3 A. Här finner ni en 2 ROK med balkong. Tv och bredband från Telenor och Tele 2. Centralt läge med närhet till Tuna park, parken zoo, restauranger, matbutik och skola. Möjlighet till parkering eller garage, separat kö. Vanlig hyresrätt! Tillsvidareavtal med tre månaders uppsägningstid. Observera att hyran förhandlas årligen och ny hyra gäller från den 1 april varje år. Varmt välkommen som hyresgäst hos HSB. Vi reserverar oss för fel i annonsen

Property type

apartment

Rooms

2

Size

58 m²

Price

8 349 kr

Rental period

Unlimited

Available from

30-10-2025

Balcony

Yes

Garage

Yes

Parking

Yes

Price per m²

144 kr

Map

The listing is located at Vadmansgatan, 632 22 Eskilstuna, Sweden

Loading map