Listed yesterday
Svengrensgatan, 632 27 Eskilstuna, Sweden
6 700 kr / month
Fin 2:a med balkong i lugn fastighet. Bredband finns. Tvättstuga i entréplan. Gångavstånd till centrum och centralstation.
Fin 2:a med balkong i lugn fastighet. Bredband finns. Tvättstuga i entréplan.
Gångavstånd till centrum och centralstation.
Property type
apartment
Rooms
2
Size
56 m²
Price
6 700 kr
Rental period
Unlimited
Available from
12-05-2026
Balcony
Yes
Price per m²
120 kr
The listing is located at Svengrensgatan, 632 27 Eskilstuna, Sweden
Loading map