1 room apartment of 44m² in Eskilstuna

Bryggartorpsgatan, 633 58 Eskilstuna, Sweden

5 482 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 17-04-2026

apartment for rent at Eskilstuna

Välkommen till Eskilstuna och Bryggartorpsgatan 5. Här finner ni en 1:a . 3 Tvättstugor finns i fastigheten bredvid. Tv och bredband från Tele 2 och Telenor samt möjlighet till parkering eller garage , separat kö. Fina promenadstråk längs ån. Ca 1 km från Eskilstuna centrum. Nere i centrum hittar ni butiker, restauranger etc. Vanlig hyresrätt tillsvidare avtal med 3 månaders uppsägningstid. Observera att hyran förhandlas årligen och ny hyra gäller från den 1 april varje år. Välkommen som hyresgäst hos HSB. Vi reserverar oss för fel i annonsen

Property type

apartment

Rooms

1

Size

44 m²

Price

5 482 kr

Rental period

Unlimited

Available from

17-04-2026

Garage

Yes

Parking

Yes

Price per m²

125 kr

Map

The listing is located at Bryggartorpsgatan, 633 58 Eskilstuna, Sweden

Loading map