Listed today
Uttermarksgatan, 633 41 Eskilstuna, Sweden
3 628 kr / month
Trivsam mindre lägenhet högt upp i huset. Lägenheten består av ett större rum med fönster i vinkel. Här finns både plats för soffa, säng och matbord. Ett mindre kök av äldre modell finns intill vardagsrummet. Hallen är rymlig med bra förvaring i form av garderober. Badrummet är äldre och har badkar. Hiss finns i annan trappuppgång, går att nås. Möjlighet till snabb inflytt finns.
Trivsam mindre lägenhet högt upp i huset. Lägenheten består av ett större rum med fönster i vinkel. Här finns både plats för soffa, säng och matbord. Ett mindre kök av äldre modell finns intill vardagsrummet.
Hallen är rymlig med bra förvaring i form av garderober. Badrummet är äldre och har badkar. Hiss finns i annan trappuppgång, går att nås. Möjlighet till snabb inflytt finns.
Property type
apartment
Rooms
1
Size
31 m²
Price
3 628 kr
Rental period
Unlimited
Available from
12-05-2026
Elevator
Yes
Price per m²
117 kr
The listing is located at Uttermarksgatan, 633 41 Eskilstuna, Sweden
Loading map