4 rooms apartment of 79m² in Eskilstuna

Västeråsvägen, 632 39 Eskilstuna, Sweden

13 953 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 26-03-2026

apartment for rent at Eskilstuna

Fräsch lägenhet färdigställd juni 2021. Lägenheten ligger 1 trappa upp. Området är lugnt, inhägnat med ett utmärkt läge på Västeråsvägen med närhet till Centrum, Tuna Park m.m. Busshållplats finns utanför fastigheten. Till lägenheten ingår 1 st förråd samt 1 st parkeringsplats med laddbox för elbil.

Property type

apartment

Rooms

4

Size

79 m²

Price

13 953 kr

Rental period

Unlimited

Available from

26-03-2026

Parking

Yes

Price per m²

177 kr

Map

The listing is located at Västeråsvägen, 632 39 Eskilstuna, Sweden

Loading map