Listed today
Alfeltsgatan, 633 41 Eskilstuna, Sweden
5 320 kr / month
Fantastiskt fin liten etta. Den här lägenheten har verkligen det där lilla extra. Lägenheten är helrenoverad, har högt i tak och har en välvd tegelvägg med platsbyggd matplats. Köket är från Ballingslöv och har rostfria vitvaror samt diskmaskin. Badrummet har vitt kakel och grått klinkergolv. Balkong finns. Relaxavdelning med Bastu finns i huset.
Fantastiskt fin liten etta. Den här lägenheten har verkligen det där lilla extra. Lägenheten är helrenoverad, har högt i tak och har en välvd tegelvägg med platsbyggd matplats.
Köket är från Ballingslöv och har rostfria vitvaror samt diskmaskin. Badrummet har vitt kakel och grått klinkergolv. Balkong finns. Relaxavdelning med Bastu finns i huset.
Property type
apartment
Rooms
1
Size
23 m²
Price
5 320 kr
Rental period
Unlimited
Available from
12-05-2026
Balcony
Yes
Price per m²
231 kr
The listing is located at Alfeltsgatan, 633 41 Eskilstuna, Sweden
Loading map